Zabiegi

Perły Księżniczki – tajemnica chińskiej medycyny zawitała do Polski

Perły Księżniczki – tajemnica chińskiej medycyny zawitała do Polski

Perły Księżniczki przywędrowały do nas z Chin i bardzo szybko zyskały sympatię kobiet. To specyfik pochodzenia naturalnego, który ma dobroczynny wpływ na stan dróg rodnych, ale nie tylko. Zobacz, czym są Perły Księżniczki i jak mogą Ci pomóc.

Kto powinien stosować Perły Księżniczki?

Nazwa Perły Księżniczki w pewien sposób informuje, kto może ich używać. To specyfik przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Powód jest dość prosty – aplikuje się go do pochwy.

Perły Księżniczki mają dwojakie zastosowanie – lecznicze i profilaktyczne.

W celach leczniczych powinny stosować je kobiety, które:

– borykają się ze stanem zapalnym narządów rodnych – Perły Księżniczki leczą stany zapalne wywołane przez wirusy, bakterie i grzyby,

– odczuwają bolesność przy współżyciu intymnym spowodowaną suchością pochwy,

– mają torbiele jajników,

– mają mięśniaki macicy,

– mają nadżerki szyjki macicy,

– mają problemy z zajściem w ciążę mimo długotrwałych starań.

Profilaktycznie Perły Księżniczki powinny stosować kobiety, które korzystają z basenów, sauny, jacuzzi, prowadzą aktywne życie seksualne z wieloma partnerami, czują potrzebę regularnego oczyszczania narządów rodnych i pochwy.

Jak stosować Perły Księżniczki?

Stosowanie Pereł Księżniczki jest bardzo proste, nie wymaga skomplikowanych przygotowań.

Jedno opakowanie zawiera sześć tamponów – Pereł Księżniczki. Pojedynczy tampon aplikuje się głęboko do pochwy na trzy dni. Następnie usuwa się go i robi dwa dni przerwy w kuracji. Po tym czasie trzeba zaaplikować drugą perełkę i tak do wyczerpania zapasów. Kurację należy przerwać, jeśli pojawi się menstruacja.

W celach profilaktycznych zaleca się stosowanie jednej globulki w miesiącu dwa dni po zakończeniu menstruacji.

Pierwszy cykl kuracji Perłami Księżniczki wiąże się zazwyczaj z intensywnym oczyszczaniem pochwy. Warto o tym pamiętać, odpowiednio zabezpieczając bieliznę wkładkami lub nawet podpaskami.

Jak działają Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki pochodzą z Chin, a chińska medycyna leczy ludzi, nie choroby. To holistyczne podejście zaowocowało powstaniem medykamentu, który z jednej strony ma za zadanie leczyć przede wszystkim choroby kobiece, z drugiej – przynosi szereg korzyści dla całego organizmu. Za najbardziej spektakularne trzeba uznać wyrównanie kolorytu cery i zlikwidowanie przebarwień po opalaniu lub plam wątrobowych, ale tych pozytywnych skutków ubocznych jest znacznie więcej. Dobrym przykładem będzie poprawa stanu dróg moczowych, przewodu pokarmowego, a także górnych i dolnych dróg oddechowych.